آموزش سریع زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی از دیرباز مورد توجه تمامی افراد بوده ست، مزایای یادگیری انگلیسی باعث شده که هر روزه تعداد کثیری به سمت این زبان روی آورند، گسترش کسب و کار، دسترسی به تمامی منابع علمی در سراسر جهان، استفاده از دستگاهها و تجهیزات مختلف، تحصیل در دانشگاههای به روز دنیا ، لذت واقعی از فیلمهای برتر دنیا ، چشیدن طعم واقعی موسیقی با فهمیدن معنای آن از جمله شاخص ترین مزیتهای یادگیری زبان انگلیسی می باشد در این وبسایت قصد داریم با بهترین روشها به مطالعه این زبان کاربردی بپردازیم.

دوست داری روزی 200 لغت انگلیسی یاد بگیری ؟!

پکیج جامع کدینگ لغات زبان انگلیسی

کدینگ لغات زبان انگلیسی راحت ترین راه برای یادگیری لغات زبان با شیوه های جذاب و خنده دار!

پاسخ به سوالات شما

این سوالات برای همه زبان آموزان پیش اومده برای شما چطور؟!

اول گرامر باید بخونم یا لغت ؟

بلوک های ساختاری هر زبانی واژگان و دستور زبان ها است. بدون این دو عنصر نمی توانید به یک زبان جدید مهارت داشته باشید. اما هنگامی که برای اولین بار شروع می کنید یک عنصر وجود دارد که باید به عنوان اولویت بر آن تمرکز کنید. اگر می خواهید به سرعت ارتباط برقرار کنید باید بتوانید ایده ای را منتقل کنید.

برای یادگیری زبان انگلیسی چقدر زمان نیازه؟

یک سال میانگین مدت زمانی است که یک فرد بالغ می تواند به اندازه کافی مسلط شود تا به زبان انگلیسی صحبت کند اگر او به عنوان مبتدی شروع به کار کند و حداقل 5 ساعت در روز درس بخواند. اما همه متفاوت هستند اینکه یادگیری زبان انگلیسی شما چه مدت طول خواهد کشید به موارد زیادی بستگی دارد: سطح فعلی شما در انگلیسی و مدت زمان مطالعه در روز.

بهترین روش یادگیری لغات انگلیسی چیست؟

نوشتن ، نگاه کردن ، کاور کردن ، تکرار (WLCR) از بهترین روشهاست. سرنخ بسازید (از کدینگ لغات استفاده کنید.) لغات را در داخل متن یاد بگیرید. تمام اشکال لغات را (فعل/اسم/قید و….) را یاد بگیرید.

معلم خصوصی بهتره یا کلاسهای آموزشگاهی ؟

پاسخ به این سوال تماما بستگی به شرایط زبان آموز دارد، اگر مشکلی بابت هزینه ها نداشته باشید قطعا معلم خصوصی گزینه ی بهتری برای شما خواهد بود.

چگونه می توانم زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیرم؟

آنلاین باشید. اهداف واقعی تعیین کنید. به انگلیسی واقعی گوش دهید. پارتنر انگلیسی پیدا کنید. خود را با انگلیسی احاطه کنید. از منابع معتبر استفاده کنید. دوستان انگلیسی زبان پیدا کنید. روشهای جالب برای یادگیری کلمات جدید پیدا کنید. نیازی نیست که در یک کشور انگلیسی زبان باشید تا بتوانید انگلیسی خود را یاد بگیرید.

من انگلیسی را میفهمم ولی نمیتونم صحبت کنم چرا؟

اکثر زبان آموزان انگلیسی می دانند که مشکل داشتن در هنگام مکالمه به این دلیل است که تمایل دارند بیش از حد روی قوانین گرامری زبان متمرکز شوند ، میخواهند بیش از حد موازی با زبان مادری خود صحبت می کنند به راحتی استرس میگیرند و مضطرب می شوند.
یادگیری سریع زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

مکالمه تعاملی
0%
گرامر از طریق الگوی تدریس
0%
یادگیری سریع لغات از طریق کدینگ
0%
[top_rated_products per_page=”6″ columns=”3″ orderby=”rand” order=”ASC”]
مشاوره واتساپ