مدیر نوین زبان
مدیریت نوین زبان
حامد اسکندری
حامد اسکندری مدرس زبان انگلیسی هستم در این وب سایت قصد دارم که راحت ترین و بهترین و جذاب ترین روشها رو برای آموزش زبان انگلیسی عمدتا به صورت فایل و اموزش قرار بدم که اکثر زبان اموزها بتونند به راحتی ازش استفاده کنند، امیدوارم در کنار هم بتونیم به پیشرفت خوبی از زبان انگلیسی برسیم و این مانع بزرگ که مشکل همه زبان آموزان هستش رو کنار بزنیم و به راحتی و با شیوه هایی عالی و کارامد زبان را آموزش ببینیم.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

افزایش تمرکز

پژوهش های اخیر نشان می دهند افراد دو زبانه یا چند زبانه، دقت و تمرکز بیشتری نسبت به دیگر افراد دارند. علت این موضوع نیز تفکر به دو زبان و تغییر مداوم میان زبان مادری و زبان دوم است که منجر به افزایش تمرکز می شود.افزایش تمرکز فرد از به کارگیری دو مهارت به دست می آید؛ دقت زیاد به یادگیری زبان انگلیسی و صحبت کردن.

کسب و کار

پیشرفت تکنولوژی زبان را به نقاط دوردستی از جهان کشاند که پیش از آن میسر نبود. تحقیقی که به تازگی توسط سایت معتبر LinkedIn صورت گرفته است نشان می دهد که بیش از ۹۰ درصد شرکت ها و کمپانی ها استخدام فردی که توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را داراست در اولویت قرار داده و او را برای کسب و کار خود سودمند می دانند.

فرصت های شغلی

زبان انگلیسی ممکن است زبان رسمی و یکتای جهان نباشد، اما زبان پیش فرض تعداد بیشماری از کشورها بوده و از آن برای برقراری ارتباط بین المللی استفاده می شود. از آن گذشته، اگر به آگهی های استخدامی اکثر شغل ها نگاهی بیندازید در لیست نیازمندی های احراز، دانش زبان انگلیسی در جایگاه های اول گرفته است که اهمیت آنرا نشان می دهد.