کتابخانه
مقالات
گالری

دانلود رایگان کتاب 1100 لغت بارونز

لغت بارونز از مهمترین کتابهای لغت در کنکورهای مختلف مخصوصا کنکور ارشد و دکترا میباشد که این کتاب بعد از لغات 504 منبع اصلی طراحان سوال میباشد حجم کتاب حدود 3 مگابایت میباشد برای دانلود رایگان این کتاب روی ادامه کلیک کنید.

 در ضمن یکی از بهترین راههای خواندن این کتاب مهم استفاده از روش کدینگ میباشد که  در قست مثالها میتوانید نمونه های آن را مشاهده کنید و در قسمت خرید جزوه میتوانید جزوه را تهیه کنید و در کمترین زمان لغات را با ماندگاری طولانی به خاطر بسپارید.

 

 


1393/06/04 12 8

ارسال پیام به ادمین:

پیام های ارسالی:

با تشکر از وب سایت شما <a href="http://foritarjome.ir">ترجمه فارسی به انگلیسی</a>

salam dostan khob tshkor

باسلام.من فقط می توانم از شما تشکرکنم.خداخیرتان دهد.

سلام و خسته نباشید خدمت شما.......مجموعه مفیدی بود و ازتون سپاسگزارم ولی یه کم نحوه استفاده ازش سخته......اگر لغات از آسان به سخت استفاده میشد جالبتر هم میشد

this is excellent book for all thoes who want to learn english

سلام ممنون از مجموعه ای که در اختیار گذاشتین، من این مجموعه را خریدم، فقط ای کاش این کدینگ رو هم به صورت صوتی تهیه کنید، چون خیلی موقع ها وقت خواندن نیست ولی در ماشین یا .... می توان گوش کرد، این پکیج کدینگ در کنار فایل صوتی کدینگ مجموعه خوبی خواهد شد. با آرزوی موفقیت روز افزون

ممنون بسیار عالی بود

بسیار مجموعه زیبا و نسبتا خوبی و بنظر عالی میرسند.و برای ما ایرانیها که انگلیسی زبان مادری مان نیست یزای یاد اوری بسیار مفید است. خیلی ممنون. زکات علم را به واقع پرداختید.خداوند اجر تان چند برابر نماید.