تعریف کدینگ و تصویرسازی ذهنی

مکالمه، گرامر، کلمات، اصطلاحات انگلیسی و ...  که زبان آموز ان با آنها مواجهند. روشهای مختلفی را امتحان میکنند و در آخر ناکام باقی میمانند، دلیل این موضوع چیست؟

نمونه لغات کدینگ با طنز و خنده !

surgery   به معنی : جراحی/اتاق عمل/عمل جراحی

کدینگ و تصویرسازی: سر+جری =وقتی سرت جر میخوره چکارش میکنن و کجا عملش میکنن؟!

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

با اصرار دوستان بر آن شدم جزوه ای تهیه کنم تا در آن به مکالمه ی روزمره پرداخته بشه و دوستان بتوانند با مطالعه ی این جزوه به راحتی ارتباط برقرار کنند.

آموزش زبان انگلیسی

در ایران از دیرباز یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان بوده و در طی چند سال اخیر روشهای ‏جدیدی در آموزش این زبان بین المللی ابداع شده ، یکی از ویژگی هایی که این زبان را از سایر زبانهای جهان متمایز کرده ‏سادگی و در عین حال کاربرد فراوان آن در زمینه های مختلف از تکنولوژی گرفته تا صنعت و پزشکی ست . متاسفانه سیستم ‏ در آموزش پرورش همان سیستم چندسال پیش و قدیمی ست که حتی معلمان خودشان هم نمیتوانند انگلیسی ‏صحبت کنند ! توجه بیش از حد به گرامر و نادیده گرفتن مکالمه انگلیسی ! مشکل چیست ؟ در جواب یک داستان واقعی را ‏بررسی میکنیم ، دو نفر از زبان اموختگان دبیرستان را در نظر بگیرید که برای بازدید از یک مکان فرهنگی رفته و با توریست ‏انگلیسی برخورد میکنند که آدرس میخواهد ، ولی این دو جوان زبان اموختگان دبیرستانی هستند که از زبان انگلیسی فقط ‏گرامر میدانند ! بار اول که توریست از آنها سوال می کند متوجه نمی شوند ، بعد از هجی کردن کلمات توسط او متوجه میشوند ‏که آدرس میخواهد ، ولی در جواب چه میتوانند بگویند ؟! مکالمه انگلیسی بلد نیستند و مجبور میشوند آدرس را روی کاغذ به ‏زبان انگلیسی بنویسند ! سایت نوین زبان در راستای اهداف خود تصمیم دارد بیشترین محتوا را برای آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی تولید کند که با ‏چنین مشکلاتی در جامعه مواجه نشویم که شخصی گرامر زبان را کامل بداند ولی نتواند انگلیسی صحبت کند . شعار ما در ‏سایت نوین زبان این ست که با روشهای نوین و کاربردی مکالمه انگلیسی را فرا بگیریم نه با روشهای سنتی و شکست خورده.‏

لغات (Vocabulary)

مکالمه (Conversation)

گرامر (Grammar)

نوشتاری (Writing)

شنیداری (Listening)

خواندن (Reading)

تلفظ (pronunciation)

انگلیسی از صفر تا صد

درباره ی ما

حامد اسکندری استاد زبان انگلیسی هستم. در رابطه با تصویرسازی و کدبندی لغات انگلیسی در حدود 5 سال کار کردم و بیش از 5 هزار لغتکدبندی و تصویر سازی و به نام خودم ثبت کردم

تماس با ما

جهت ارتباط شما عزیزان با ما، راه های ارتباطی مختلفی ارائه گردیده است تا با نظرات، انتقادات و پیشنهاداتتان ما را در این مسیر یاری دهید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبر نامه ایمیل خود را وارد نمایید.